Vivaldi "Gadalaiki"

Koncerts bērniem
un visai ģimenei

Vijole, čells un ērģeles
3.oktobrī | sestdiena
Papildus koncerts bērniem
15:00
no €7.00
Rīgas Sv.Jaņa Baznica
Jāņa iela 7

+371 27272735
+371 22092900
info@o-koncert.lvAntonio Vivaldi "Gadalaiki" - šis ir viens no nedaudzajiem baroka laikmeta skaņdarbiem, ko saprot visi, gan pieaugušie gan bērni.
Vai vēlaties iepazīstināt savu bērnu ar klasiku? Tad šis būs labākais skaņdarbs lai to izdarītu.
Lielo itāļu komponistu radītais šedevrs iepazīstinās klausītājus ar muzikālu dabas attēlu interpretāciju. Vivaldi katram koncertam iedeva programmas nosaukumu - Pavasaris, Vasara, Rudens, Ziema. Kā arī sacerēja dzejas tekstus, kas ilustrē mūziku - "Pavasarī" mēs dzirdam putnu dziedāšanu, negaisu - "Vasarā", zemnieku dziesmas un medības - "Rudenī", un "Ziemā" ir attēlots spēcīga vēja auri, kā zobi klab aiz aukstuma, cilvēki tipina un skraida, lai sasildītos. Svētā Jāņa baznīcas augstās akmens velves, vijoles, čella un ērģeļu (instrumentāla karaļa) skanējums radīs unikālu atmosfēru Vivaldi "Gadalaiki" uztveršanai. Ar diženo šedevru jūs iepazīstinās slavenais trio - Jurijs Savkins (vijole), Irina Viļegžaņina (čells), Jeļena Privalova (ērģeles).


Koncerta ilgums ~ 50 min.
Nopirkt biļeti
Mūziķi
Jeļena Privalova
Ērģeles
Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
Jurijs Savkins
Vijole
Jurijs Savkins muzikālo izglītību ieguvis Latvijā, no sākuma Liepājas mūzikas skolā, pēc tam Latvijas Mūzikas akadēmijā. Aktīvu koncertdarbību Jurijs Savkins sācis 1995.g., koncertēja Rīgas Stīgu kvarteta sastāvā, kā arī sniedzot solo koncertu programmas.Jurijs strādā Latvijas Nacionālās Operas orķestrī, spēlē ansamblī RIGA KLEZMER BAND, un aktīvi koncertē propagandējot mūsdienu komponistu jaunos sacerējumus.
Irina Viļegžaņina
Čells
Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Atsauksme par mūsu koncertu
(Vivaldi, jūlijs 2019)
15:00 | 3 oktobrī | Rīgas Sv. Jāņa baznīca | Jāņa iela 7
Koncerts bērniem un visai ģimenei
Antonio Vivaldi "Gadalaiki"
Biļešu cenas no 7 eiro.
VIP-biļetes - 20 eiro

Льготные билеты (школьникам, студентам, пенсионерам) по сниженной цене будут доступны перед началом концерта на входе (необходимо предъявить удостоверяющий документ).

Забронировать билеты можно по телефону: +371 27272735 или email: info@o-koncert.lv
Для бронирования льготных билетов (школьникам, студентам, пенсионерам) заполните форму
Билеты будут доступны перед началом концерта на входе (необходимо предъявить удостоверяющий документ).
Имя, Фамилия
Ваш телефон
E-mail
Количество билетов
+
Комментарий
Ko jāzina apmeklējot koncertus?
 • Ieeja pasākumā ar biļetēm.
 • Biļetes iegādāties var mūsu mājaslapā, vai pasūtīt pa tālruni: +371 27272735
 • Vidējais koncerta ilgums 1.h 20 min bez pārtraukuma.
 • Ierašanās un biļešu pārbaude sākas 30 minūtes pirms pasākuma sākuma. Biļeti jāuzrāda izdrukātā, vai elektroniskā formātā.
 • Klausītājiem jāieņem vietas saskaņā ar iegādātajām biļetēm.
 • Apmeklētāji, kas nokavējuši, var ieiet zālē tikai aplausu laikā un ieņemt administratora norādītās vietas.
 • Mūsu koncerti paredzēti visiem interesentiem, tai skaitā bērniem. Uz vakara koncertiem, kas sakas plkst. 20:00 un vēlāk, tiek ielaisti bērni no 7 gadu vecuma. Gadījumā, ja bērns sāk raudāt, vai citādi traucēt pārējiem klausītājiem, Jums ar viņu jāpārvietojas uz blakustelpu, vai jāatstāj koncertu pirms tā beigām.
 • Pasākums notiek Dievnamos laikā, kad nav Dievkalpojumu un tajā laipni aicināti visi interesenti (neatkarīgi no pārliecības un uzskatiem). Šeit, tā pat kā citās sabiedriskās vietās, valda zināmi noteikumi:
 • Baznīcas telpās aizliegts atrasties ar dzīvniekiem, kā arī ar ēdienu, dzērieniem un citiem nepiemērotiem (viegli uzliesmojošiem, asiem) priekšmetiem.
 • Aizliegts ieiet altāra zonā un aiz norobežojumiem.
 • Vīriešiem baznīcas telpās jāatrodas bez cepurēm. Sievietēm apsegt galvu nav obligāti.
 • Stingra dress koda nav (izņemot mini svārkus un šortus), tomēr muzikanti ir pieraduši, ka klausītāji ierodas koncertā svinīgā apģērbā.
 • Izvēloties apģērbu, ņemiet vērā, ka baznīcas telpās var būt vēsi.
Rīgas Sv. Jāņa baznīca
Jāņa Baznīcā - Jāņa iela 7
Baznīca atrodas Rīgā, vecpilsētas sirdī. Arhitektūras aspektā tā ir unikāla vēlās gotikas, Ziemeļu Renesanses, manierisma un baroka kombinācija. To var pieskaitīt pie izcilākajiem Rīgas viduslaiku baznīcu arhitektūras pieminekļiem.
Par organizatoriem

O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju.

Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.


Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900
SIA Gudra-maja.lv Reg.n. LV40103784799
Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close