"Gadalaiki"
P. Čaikovskis
Vijole, čells un ērģeles
14 martā | sestdiena
21 augustā | piektdiena
Koncerts notiks
19:00
no €7.00
Vecā Sv. Ģertrūdes baznīcā
Ģertrūdes iela 8
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
P. Čaikovska "Gadalaiki" ir ļoti populārs cikls gan mūziķiem-amatieriem, gan profesionāļiem, tas ir viens no visslavenākajiem krievu mūzikas klaviermūzikas krājumiem.
Tāpēc slavenā Rīgas trio mūziķi - Jurijs Savkins, Irina Viļegžaņina un Elēna Privalova – nolēma visu ciklu izpildīt vijoles, čella un ērģeļu versijā, iepazīstinot ar populāro mūziku pilnīgi jaunā skanējumā.

Čaikovska ,,Gadalaiki" ir sava veida komponista muzikālā dienasgrāmata, kurā iemūžinātas viņa sirdij dārgās dzīves ainas, satikšanās mirkļi un dabas ainavas. Tā ir XIX gadsimta krievu muižas dzīves un Pēterburgas pilsētas ainavas enciklopēdija. Savos tēlos Čaikovskis ir iemūžinājis bezgalīgos Krievijas plašumus, lauku dzīvi un ainas no tā laika krievu cilvēku mājas mūzikas dzīves.

Koncerts norisināsies Vecajā Ģertrūdes baznīcā, kurā uzstādītas vēsturiskas trīs manuāļu ērģeles, kas ir bagātas ar skaistiem tembriem un kuras spēs atveidot visas mūziķu radošās ieceres.


Koncerta ilgums ~ 1h 20 min
Nopirkt biļeti
Mūziķi
 • Jeļena Privalova
  Ērģeles
  Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
 • Jurijs Savkins
  Vijole
  Jurijs Savkins muzikālo izglītību ieguvis Latvijā, no sākuma Liepājas mūzikas skolā, pēc tam Latvijas Mūzikas akadēmijā. Aktīvu koncertdarbību Jurijs Savkins sācis 1995.g., koncertēja Rīgas Stīgu kvarteta sastāvā, kā arī sniedzot solo koncertu programmas.Jurijs strādā Latvijas Nacionālās Operas orķestrī, spēlē ansamblī RIGA KLEZMER BAND, un aktīvi koncertē propagandējot mūsdienu komponistu jaunos sacerējumus.
 • Irina Viļegžaņina
  Čells
  Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Par organizatoriem

O-Koncert.lv ir klasiskās un ērģeļmūzikas koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.

Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900 vai +371 27272735
SIA Gudra-maja.lv Reg.n. LV40103784799
VECĀ SV. ĢERTRŪDES BAZNĪCA
Rīga, Ģertrūdes iela 8
Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskā baznīca ir Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas dievnams Rīgā, Ģertrūdes un Baznīcas ielas krustojumā, celts pēc arhitekta Johana Daniela Felsko projekta 1864.—1869. gadā. Baznīcas ēka iesvētīta 1869. gada 2. martā.

Baznīca ieguvusi ceļotāju patroneses Ģertrūdes vārdu, kāds tika piešķirts lielākoties visiem dievnamiem, ārpus nocietinājuma.

Baznīca ir tipisks eklektisma paraugs izkoptās neogotikas formās, trīsjomu pseidobazilika ar īsu transeptu. Baznīcas ārējā veidolā vērojama vertikālā dominante, ko akcentē daudzi dekoratīvie tornīši, kas grezno pākāpienveida zelmiņus, kontroforsus, torņa smailes pakāji.

19:00 | 21 AUGUSTā | VECĀ SV. ĢERTRŪDES BAZNĪCA | RĪGA, ĢERTRŪDES IELA 8
"Gadalaiki" P. Čaikovska
Biļešu cenas - no 7 euro.
VIP biļetes - 20 euro.
Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Bez apkalpošanas maksas
Iespējams iegādāties pirms koncerta sākuma
(nepieciešams uzrādīt apliecinošu dokumentu)
Mājaslapā vai kasēs bilesuserviss
Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.