J.S.Bahs "Visi skaņdarbi ērģelēm"
Koncerts №2

O-Koncert.LV rīko unikālu mūzikas pasākumu.
23 novembrī | sestdienā
18:00
Vecā Sv. Ģertrūdes baznīcā
Ģertrūdes iela 8
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
Kamermūzikas cienītājiem
23 novembrī notiks cikla "J.S.Bahs. Visi skaņdarbi ērģelēm" otrais koncerts, kuru pasniedz ērģelniece Jeļena Privalova.

Katrs koncerts ir unikāls un ļauj iepazīties ar Baha daiļradi - tās ir grandiozas, liela mēroga prelūdijas un fūgas, kamerkoru prelūdijas, laicīgās virtuozas sonātes.

Otrajā koncertā piedalās Maskavas konservatorijas absolvente, čelliste Irina Viiļegžaņina, kura izpildīs svītu čellam solo Nr. 3. Savukārt, Jeļena Privalova šajā koncertā atskaņos Pastorāli fa mažorā, korāļu prelūdiju no krājuma "Leipcigas korāļi", vairākus korāļus no "Ērģeļu grāmatiņas", Prelūdiju un fūgu do mažorā.

Divu gadu laikā Jeļena Privalova izpildīs visus dižena vācu komponista J.S.Baha skaņdarbus ērģelēm. Koncerti tiks rīkoti reizi mēnesī.

Koncerta ilgums ~ 1h
Nopirkt biļeti
Mūziķi
  • Jeļena Privalova
    Ērģeles
    Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
  • Irina Viļegžaņina
    Čells
    Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Par organizatoriem
O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas (Epšteinas) koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.

Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi" šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22092900 vai +371 27272735

VECĀ SV. ĢERTRŪDES BAZNĪCA
Ģertrūdes iela 8

Rīgas Vecā Svētās Ģertrūdes Evaņģēliski luteriskā baznīca ir Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas dievnams Rīgā, Ģertrūdes un Baznīcas ielas krustojumā, celts pēc arhitekta Johana Daniela Felsko projekta 1864.—1869. gadā. Baznīcas ēka iesvētīta 1869. gada 2. martā.

Baznīca ieguvusi ceļotāju patroneses Ģertrūdes vārdu, kāds tika piešķirts lielākoties visiem dievnamiem, ārpus nocietinājuma.

Baznīca ir tipisks eklektisma paraugs izkoptās neogotikas formās, trīsjomu pseidobazilika ar īsu transeptu. Baznīcas ārējā veidolā vērojama vertikālā dominante, ko akcentē daudzi dekoratīvie tornīši, kas grezno pākāpienveida zelmiņus, kontroforsus, torņa smailes pakāji.


18:00 | 23 novembrī | VECĀ SV. ĢERTRŪDES BAZNĪCA | Ģertrūdes iela 8
J.S.Bahs "Visi skaņdarbi ērģelēm"
Lūdzu, ņemiet vērā - sākums ir plkst. 18:00

Biļešu cenas no 5 līdz 12 eiro
VIP biļetes - 20 eiro
Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Kontakti
+371 22092900
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.