ANTONIO VIVALDI "GADALAIKI"

vijole, čells un ērģeles
22.04.2022 plkst. 18:00
Piektdiena
Vecā Sv. Ģertrūdes baznīcā
Ģertrūdes iela 8
+371 27272735
info@o-koncert.lv

VIVALDI - GADALAIKI

Lielo itāļu komponistu radītais šedevrs iepazīstinās klausītājus ar muzikālu dabas attēlu interpretāciju.

Vivaldi katram koncertam iedeva programmas nosaukumu - Pavasaris, Vasara, Rudens, Ziema. Kā arī sacerēja dzejas tekstus, kas ilustrē mūziku - "Pavasarī" mēs dzirdam putnu dziedāšanu, negaisu - "Vasarā", zemnieku dziesmas un medības - "Rudenī", un "Ziemā" ir attēlots spēcīga vēja auri, kā zobi klab aiz aukstuma, cilvēki tipina un skraida, lai sasildītos.

Vecā Svētās Ģertrūdes baznīcas augstās akmens velves, vijoles, čella un ērģeļu (instrumentāla karaļa) skanējums radīs unikālu atmosfēru Vivaldi "Gadalaiki" uztveršanai. Ar diženo šedevru jūs iepazīstinās slavenais trio - Jurijs Savkins (vijole), Irina Viļegžaņina (čells), Jeļena Privalova (ērģeles).Koncerta ilgums ~ 1st 20 min
Antonio Vivaldi "Gadalaiki" - šis ir viens no nedaudzajiem baroka laikmeta skaņdarbiem, ko saprot visi, gan pieaugušie gan bērni.
Līdz koncerta sākumam
Days
Hours
Minutes
Seconds
Mūziķi
Jeļena Privalova
Ērģeles
Jeļena Privalova ir viena no veiksmīgākajām jaunās paaudzes ērģelniecēm. Viņas vārds ir pazīstams Krievijas un Latvijas ērģeļu centros. Jeļenas galvenā koncertdarbība šobrīd notiek Latvijā, viņa spēlē slavenajā Rīgas Domē un dažādās Rīgas baznīcās. Jeļena ar lielu prasmi apvieno koncertdarbību ar organizēšanu - viņa ir Maskavas festivāla "Ērģeļu naktis Kuskovā" mākslinieciskā vadītāja un direktore, un dažādu ērģeļu pasākumu - festivālu un maratonu organizatore Rīgā.
Jurijs Savkins
Vijole
Jurijs Savkins muzikālo izglītību ieguvis Latvijā, no sākuma Liepājas mūzikas skolā, pēc tam Latvijas Mūzikas akadēmijā. Aktīvu koncertdarbību Jurijs Savkins sācis 1995.g., koncertēja Rīgas Stīgu kvarteta sastāvā, kā arī sniedzot solo koncertu programmas.Jurijs strādā Latvijas Nacionālās Operas orķestrī, spēlē ansamblī RIGA KLEZMER BAND, un aktīvi koncertē propagandējot mūsdienu komponistu jaunos sacerējumus.
Irina Viļegžaņina
Čells
Irina Viļegžaņina muzikālo izglītību ieguvusi Kirovas 4. mūzikas skolā un Kirovas Mūzikas koledžā. 2007. gadā absolvējusi konservatoriju ar izcilību M.Čaikovskajas čella spēles klasē un G.Širinskajas kamermūzikas ansambļa klasē. Irina ir bijusi starptautisko Fondu "Yamaha" un "Krievijas izpildītāju māksla" stipendiāte. I.Viļegžaņina ir čelliste kamermūzikas ansamblī "Russkoe trio". Tagad Irinas koncerti notiek Latvijā un Krievijā, Irina pievērš lielu uzmanību arī pedagoģiskajai darbībai un strādā kā pedagogs Bolderājas Mūzikas un mākslas skolā.
Vecā Svētās Ģertrūdes baznīca
Ģertrūdes iela 8
Vecā Svētās Ģertrūdes baznīca Ģertrūdes un Baznīcas ielu krustojumā ir viena no spilgtākajām Rīgas ievērojamām vietām. Rīgas luterāņu baznīca bija nosaukta ceļotāju patroneses Svētās Ģertrūdes vārdā.

1906. gadā Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā tika uzstādītas lieliskas vācu ērģeles, kuras radīja ģeniālais ērģeļbūvētājs Vilhelms Zauers. No 1300 instrumentiem, ko šīs meistars bija uzbūvējis visā pasaulē, Latvijā atradās 13, kur Vecās Ģertrūdes ērģeles ir lielākais Zauera instruments Latvijā, kas tika uzbūvēts slavenā vācieša radošā uzplaukuma gados. Pēc skanējuma skaistuma un tīrības šo instrumentu pārspēj vienīgi Doma ērģeles, kas tiek uzskatītas par vienu no vērtīgākajiem vēsturiskajiem instrumentiem pasaulē.

Для бронирования льготных билетов (школьникам, студентам, пенсионерам) заполните форму
Билеты будут доступны перед началом концерта на входе (необходимо предъявить удостоверяющий документ).
Имя, Фамилия
Ваш телефон
E-mail
Количество билетов
+
Комментарий
Dārgie draugi!
Sakarā ar Latvijas Ministru kabineta prasībām šo koncertu (pasākumu ar "ZAĻI PASĀKUMI") drīkst apmeklēt personas:

  • Vakcinēti / Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu
  • Bērni līdz 12 gadu vecumam bez Covid-19 sertifikāta
  • Bērni no 12 gadu vecuma, uzrādot derīgu Covid-19 testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu

Sertifikātu izdrukātā vai elektroniskā veidā (mobilajā telefonā vai planšetē) kopā ar personu apliecinošu dokumentu nepieciešams uzrādīt pie ieejas teātrī. Lai korekti nolasītu QR-kodu, nepieciešams skaidrs attēls, tāpēc lūdzam sertifikāta dokumentu izdrukāt .pdf formātā, nevis rādīt attēlu no ekrāna (ekrānuzņēmumu), vai uzrādīt to elektroniskajā ierīcē, lejupielādējot oriģinālo QR-kodu vai uzrādot atvērtu .pdf dokumentu.

Biļešu cenas no 10 euro
VIP-biļetes - no 22 euro (pie ekrāna)

Biļetes var izvēlēties un iegādāties šeit:
Antonio Vivaldi - Gadalaiki
18:00 | 22 aprīli
RĪGAS Vecā Sv. Ģertrūdes Baznīca | Ģertrūdes iela 8
vijole, čells un ērģeles
Mūziķu priekšnesums tiks translēts uz ekrāna, un klausītājiem būs iespēja ne tikai baudīt lielisko mūziku, bet arī vērot izpildītāju meistarību.
Par organizatoriem
O-Koncert.lv ir slavenās ērģelnieces Jeļenas Privalovas
koncertu aģentūra.
Mēs esam organizējuši vairāk nekā 200 koncertus Rīgā.
Mūs apmeklēja vairāki tūkstoši skatītāju. Mums ir labākie, talantīgākie mūziķi, lieliska organizācija, vienmēr pārdomātas un interesantas koncertprogrammas.

Informāciju par iepriekšējiem koncertiem var apskatīt arī mūsu Facebook lapā, sadaļā "pasākumi" šeit

Jautājumus var uzdot pa telefonu:
+371 22 092 900 vai +371 27 272 735
Kontakti
+371 27272735
info@o-koncert.lv
O-Koncert.lv (ērģeļmūzikas koncerti)
SIA Gudra-Maja.lv
Reg.n. LV40103784799
Tal. +371 27 27 27 35
Atputas iela 2-5 Bukulti LV-1024
We use cookies to provide the best site experience.
Ok, don't show again
Close